W dniu wczorajszym, tj. 19.02.2024r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie nastąpiło podsumowanie gminnego etapu wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2023/2024.

Nagrody i dyplomy dla zdobywców najlepszych miejsc oraz podziękowania dla opiekunów i członków komisji konkursowych wręczyli m.in. Prezes Banku Spółdzielczego w Gogolinie Marek Kuklewski oraz Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala wraz z jego zastępcą Krzysztofem Reinertem.
Bank Spółdzielczy w Gogolinie był sponsorem nagród specjalnych dla uczniów, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych – etap Gminny oraz ich opiekunów. Nagrody wręczył Prezes Banku Spółdzielczego w Gogolinie wraz z Renatą Kochanowską ze Stowarzyszenia Oświatowo-Artystycznego „Edukacja ku przyszłości”.


Życzymy wszystkim uczestnikom, by z pasją i radością rozwijali swoje talenty i przekuwali je w życiowe sukcesy! GRATULUJEMY!


Zapraszamy młodzież do zakładania darmowego konta JUNIOR dostępnego dla wszystkich w wieku 13+.
Znajdziecie w nim wszystko co Wam potrzebne (aplikację mobilną, BLIK, w tym BLIK na telefon, Biometrię, kartę płatniczą, płatność telefonem lub opaską.
Szkoły zapraszamy do zapoznania się ze stroną https://www.talentowisko.pl/ oraz do kontaktu.

Przewiń na górę