Masz świąteczny lub nowy pomysł, który chcesz zrealizować? A może chcesz zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi wydatkami?

Oferowany przez nasz Bank kredyt gotówkowy o stałej stopie procentowej to szansa nawet na 200 000 zł z okresem kredytowania do 60 miesięcy. Główną zaletą kredytu jest stała stopa procentowa, dzięki której nie będziesz obawiał się nagłego wzrostu rat.

Korzyści dla Kredytobiorcy:

stała wysokość oprocentowania 7,4% (przez cały okres kredytowania),
prowizja za udzielenie kredytu 0 zł,
raty malejące bądź równe,
dogodne formy spłaty oraz możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów.

Dodatkowo można wsiąść udział w loterii “Spłacamy Twój Kredyt”.

W nowej edycji co miesiąc aż 3 szczęśliwców spłaci swój kredyt, a w wielkim finale jeden laureat otrzyma kluczyki do nowej Toyoty Yaris!

To brzmi kusząco, prawda? Ale jak wziąć udział w Loterii? To proste!

  • Weź kredyt lub pożyczkę w naszym Banku między 1 marca a 30 listopada 2024 roku. Loterią objęte są kredyty gotówkowe i hipoteczne.
  • Poproś doradcę o specjalny voucher loteryjny.
  • Zarejestruj się na www.loteria.mojbank.pl
  • Czekaj na informację o wygranej

Więcej szczegółów na stronie: https://mojbank.pl/loteria

Im szybciej zarejestrujesz swój kredyt, tym zwiększysz szansę na wygraną!

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w Loterii „Spłacamy Twój kredyt” upoważnia zawarcie umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między 1.03.2024 a 30.11.2024 r. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 9 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 27.01.2023 r. wynosi 7,65%  Szczegóły i regulamin Loterii na https://bsgogolin.pl/2024/03/06/loteria-splacamy-twoj-kredyt/

Przewiń na górę