23.04 Bank Spółdzielczy w Gogolinie odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie. W towarzystwie wychowawczyni Pani Izabeli Golomb oraz opiekunki Pani Sabiny Bomba.

Wizyta w Banku była fascynującym doświadczeniem dla dzieci, które uczyły się o pieniądzach i sposobach zarządzania nimi. Takie wizyty nie tylko dostarczają praktycznej wiedzy, ale również pomagają budować podstawowe umiejętności finansowe już od najmłodszych lat.

Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, jak działa Bank Spółdzielczy, jakie usługi oferują oraz jak bezpiecznie przechowywać pieniądze. Mogły również zapoznać się z podstawami oszczędzania i budowania budżetu, co może być niezwykle wartościową lekcją na przyszłość.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w prezentacji, grze edukacyjnej i dyskusji z pracownikami Banku. Każdy przedszkolak miał możliwość przeliczyć na liczarce paczkę banknotów oraz sprawdzić ich autentyczność. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie zgłaszały się i odpowiadały na zadawane pytania za które czekały na nie nagrody. Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały drobny upominek, który sprawił im ogromną przyjemność.

Wycieczka może sprawić, że dzieci zainteresują się tematem finansów i zrozumieją, jak ważne jest świadome zarządzanie pieniędzmi. Dodatkowo, wizyty w Banku mogą zachęcić dzieci do rozmów z rodzicami na temat finansów domowych i wspólnego planowania przyszłych oszczędności czy inwestycji.

W ten sposób wizyty dzieci w Banku nie tylko są edukacyjne, ale także mogą przyczynić się do budowania zdrowych nawyków finansowych od najmłodszych lat.

Dziękujemy i zapraszamy.

Przewiń na górę