Jeśli planujesz większe zakupy, dopadły Cię niespodziewane wydatki, wybierasz się w podróż marzeń lub po prostu szybko potrzebujesz większej kwoty, kredyt gotówkowy w Banku Spółdzielczym w Gogolinie jest dla Ciebie.

Maksymalna kwota kredytu nie może przekroczyć 200 000 PLN.
Maksymalny okres kredytowania wynosi 84 miesiące.
Atrakcyjne oprocentowanie kredytu – zmienne (ŚREDNI WIBOR 3M W KWARTALE + 3,0 p.p)

Twoje korzyści:
prowizja za udzielenie kredytu 0 zł,
raty malejące bądź równe,
dogodne formy spłaty oraz możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego o zmiennym oprocentowaniu wynosi: 9,241329% dla następujących założeń:

  • okres kredytowania 45 miesięcy,
  • całkowita kwota kredytu – 34.880,00 PLN,
  • całkowita kwota do zapłaty wynosi – 40.731,72 PLN,

Oprocentowanie zmienne kredytu: 8,86% w skali roku – co stanowi sumę aktualnej stopy referencyjnej ŚREDNI WIBOR 3M W KWARTALE 5,86% oraz marży w wysokości 3.00 p.p., stałej w całym okresie kredytowania.

Całkowity koszt kredytu 5.851,72 PLN, w tym: prowizja za rozpatrzenie wniosku kredytowego: 0,00 PLN, prowizja za udzielenie kredytu: 0,00 PLN, suma odsetek w całym okresie kredytowania: 5.851,72 PLN.

Dostępność produktu oraz ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej, daty wypłaty kredytu oraz terminu regulowania zobowiązania kredytowego.

Oprocentowanie kredytu jest zmienne i w okresie obowiązywania umowy kredytu może ulec zmianie w związku ze zmianą stawki ŚREDNI WIBOR 3M W KWARTALE, która może spowodować, że koszty obsługi kredytu mogą wzrosnąć lub zmaleć. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wzrostu wysokości raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.
Kalkulacja została dokonana na dzień 09.04.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przewiń na górę