Weź kredyt po sąsiedzku i wygrywaj w Loterii Spłacamy Twój Kredyt. Codziennie masz szansę na wygranie 500 zł, a raz w miesiącu losujemy spłatę kredytu – nawet 20 000 zł!

Szukasz gotówki na bieżące wydatki?
Planujesz remont domu lub mieszkania?
Nie chcesz odkładać wymarzonego wyjazdu?
Chcesz się rozwijać albo opłacić edukacje dzieci?
Czeka Cię wyjątkowy czas, który wymaga dodatkowych pieniędzy w Twoim portfelu?
A może masz jeszcze inne plany?
W naszym Banku uzyskasz niezbędne środki na najróżniejsze wydatki, a kredyt dopasujesz do swoich planów i potrzeb.

👉 KREDYTY Klienci Indywidualni

Skorzystaj z oferty kredytowej naszego Banku i wygraj!

500 zł Codziennie!
Spłata kredytu raz w miesiącu!
Losowania 1.04 – 30.11.2023 r.
Jak działa LOTERIA SPŁACAMY TWÓJ KREDYT?

Weź kredyt w naszym Banku. Loterią objęte są kredyty gotówkowe, hipoteczne, ekologiczne lub konsolidacyjne, udzielone między 1 marca a 30 listopada 2023 r.

Od doradcy odbierz voucher z unikatowym numerem ID i zarejestruj go. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na 2 stronie vouchera.

Codziennie masz szansę na wygranie 500 zł, a raz w miesiącu losujemy spłatę kredytu! Nawet 20 000 zł!

O tym, że wygrałeś 500 zł dowiesz się od razu po losowaniu na stronie www.loteria.mojbank.pl. Natomiast, jeśli wygrasz spłatę kredytu, zostaniesz poinformowany osobiście.

Jak mogę zwiększyć swoją szansę na wygraną?

Jeśli masz już voucher, który uposażania Cię do udziału w losowaniach (umowa kredytowa podpisana od 1 marca 2023 r.) od 1 kwietnia możesz grać o 500 zł. Odwiedzaj stronę www.loteria.mojbank.pl codziennie, loguj się i zakręć kołem (możesz to zrobić raz na dzień) – im więcej prób tym większa szansa na wygraną.

Szansę na wygraną nagrody głównej (spłata kredytu) masz tym większą im wcześniej zarejestrujesz swój kredyt – w sumie odbędzie się 9 takich losowań, co miesiąc od kwietnia do grudnia.

Nota prawna i RRSO

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT upoważnia zawarcie pomiędzy 1.03.2023r. a 30.11.2023r umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 20 tys. zł. RRSO na dzień 10.03.2023r. nie przekracza 9,93%. Szczegóły i regulamin Loterii oraz w wybranym Banku z Grupy BPS.

Regulamin

Instrukcja rejestracji voucheru

Przewiń na górę