Cenisz bezpieczeństwo finansowe swoje i swoich bliskich?

Ubezpiecz siebie i majątek od następstw nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Bank Spółdzielczy w Gogolinie pełniąc rolę dystrybutora produktów ubezpieczeniowych przy współpracy z uznanymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oferuje szeroki wachlarz produktów chroniących m.in. zdrowie i życie, majątek, stanowiących zabezpieczenie kredytu, ochronę w życiu prywatnym oraz zapewniających spokój i komfort życia na wypadek nieprzewidzianych sytuacji losowych.

Bank Spółdzielczy w Gogolinie oferuje rozwiązania ubezpieczeniowe:

Generali

Generali

Compensa

Compensa

Prevoir

Prevoir

Ubezpieczenia

Decydując się na wykupienie dowolnego, dostępnego w ofercie banku ubezpieczenia, bez żadnych dodatkowych opłat z tytułu pośrednictwa, oszczędzasz swój czas i masz pewność właściwego, odpowiadającego Twoim potrzebom rozwiązania. Produkty ubezpieczeniowe dostępne są we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Gogolinie, a nasi doradcy zawsze są do Twojej dyspozycji.

Informacja o agencie ubezpieczeniowym – Banku Spółdzielczym w Gogolinie

Minimalny zakres ochrony ubezpieczeniowej

Mają Państwo pytania?

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące produktów dostępnych w naszym Banku, bankowości elektronicznej lub finansów i ekonomii zapraszamy do kontaktu.

Przewiń na górę